גבייה משפטית והוצאה לפועל

בישראל נרשמת, מדי שנה, עלייה מתמדת במספר החייבים המצויים בחובות ללא יכולת לשלמם. כך, בכל שנה שחולפת, עולה מספר האנשים המצויים בהליכי פשיטת רגל, עולה מספר הבקשות המוגשות לפירוק חברות שקרסו תחת הנטל הכלכלי, ועולה מספרן של תביעות החוב המוגשות ללשכת ההוצאה לפועל ולכונס הרשמי. 

    

כל העמל הרב שהושקע בקיום הליכים משפטיים ממושכים - עד לקבלת פסק הדין - וכלל השירותים שהוענקו על-מנת לפרוע את החובות שנצברו, יירדו לטמיון אם לא תימצא הדרך היעילה והמיטבית לגבותם. את זאת ניתן לעשות רק באמצעות ניצול ראוי ומקצועי של שירותי מערכת ההוצאה לפועל.

 

משרד יוסף ישורון ושות׳ מוכר כאחד ממשרדי עורכי דין המובילים והבולטים בתחום הגבייה המשפטית וההוצאה לפועל. בראש מחלקת הגבייה משפטית וההוצאה לפועל עומד עו"ד דן סביון.

 

מחלקת הגבייה וההוצאה לפועל מעניקה ליווי וייצוג משפטי עבור לקוחות גדולים וקטנים כאחד. בין לקוחות המשרד מצויים הבנקים המובילים בישראל, חברות ביטוח, חברות פיננסים, חברות סלולר ותקשורת, חברות ליסינג והשכרת רכב ולקוחות פרטיים.

תחום הגבייה וההוצאה לפועל הינו רחב ומורכב ביותר, ולכן - מצריך התמחות ייחודית בתחום, המתבססת על ניסיון, בקיאות ומקצועיות חסרת פשרות. במשרדנו, מלבד צוות עורכי דין מנוסה ומומחה בתחומו, שהוא בעל ניסיון מצרפי עשיר ורב שנים, המחלקה מעסיקה גם צוות גבייה ועובדי מנהלה המטפלים בכל גביית חוב באופן מקצועי, יעיל והמיטבי ביותר. כמו כן, משרדנו הרחיב בשנה האחרונה את מחלקת הגבייה המשפטית, ומפעיל אותו גם בסניף של המשרד בסח'נין. ומשרדנו נמנה על המשרדים הבודדים הפועלים - מתוך ראייה ערכית ועסקית - ישירות גם בערים הערביות.

בינלאומי.png
poalim.png
marcantil.png
leumi.png
mimun.png
road 6.png
clal.png