מחלקת נזיקין

מחלקת הנזיקין במשרד יוסף ישורון ושות', מתמחה בתביעות נזיקין וביטוח. משרדנו מתמחה במגוון תחומי הנזיקין, לרבות תביעות בגין תאונות עבודה, תאונות דרכים, תביעות רכוש, ניהול מו"מ מול חברות הביטוח ועוד. 

    

הסוג הנפוץ ביותר של תביעות אזרחיות הוא תביעות נזיקין. זהו תחום כה רחב, עד כי גבולותיו מטשטשים וניתן להבחין במעורבותו כמעט בכל ז׳אנר הקיים במשפט הפרטי. כך, ניתן גם לראותו זולג אל תחומים משפטיים בהם אנו עוסקים במחלקותינו האחרות במשרד. אלו, יש לציין, צולחות בצבירת מוניטין רב לאורך השנים, ועשייתן המוצלחת והמרובה גורפת מוניטין רב עבור משרדנו ברבות השנים. כך, למשל, ניתן למצוא מעורבות של דיני הנזיקין בכלל המחלקות הקיימות במשרדנו, החל ממחלקת הגנת הסביבה, עבור מחלקות המשפט הימי והמנהלי וכלה במחלקת בנקאות וגביית חובות, מחלקת משפט אזרחי ומסחרי ועוד.

 

על-כן, יוסף ישורון ושות׳ - ובפרט מחלקת הנזיקין - עתירי ניסיון בתחום על כל היבטיו. פעילותו הנרחבת של המשרד בענפי משפט מגוונים, מסייעת ללקוחות המשרד בניהול תיקי הנזיקין שלהם. המחלקה מנהלת תיקים רבים בבתי המשפט בכל הארץ, ובעלת היסטוריה עשירה של סגירת תיקי נזיקין בהצלחה עבור לקוחות המשרד. המשפט הנזיקי עוסק בסיטואציות משפטיות מורכבות, ולכן רק באמצעות עורך דין מנוסה ומיומן - המכיר את כל רזי הפסיקה והדין הנזיקי - ניתן יהיה להשיג את התוצאה הרצויה ולצלוח את המשוכה המשפטית.